Komentuokite

Komentuoti svečio teisėmis

0

Žmonės šiame pokalbyje

Įkelti ankstesnį komentarą
 • Svečias - Šarūnas

  Nuomavomės Renault Trafic keleivinį autobusiuką. Teko važiuoti ilgesnį atstumą, automobilis buvo puikios techninės būklės, viduje švaru ir tvarkinga. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu, aptarnavimas buvo puikus, ir būtinai rekomenduoju visiems.

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Algis

  Iš įmonės "Autonuoma 911" buvome išsinuomoję 2017 m. spalio 30,31 d. ir lapkričio 1 d. mikroautobusą RENAULT TRAFEIC. Mums labai pasisekė. Vairuotojas pareigingas, kultūringas, puikiai bendraujantis su keliaiviais. Automobilis švarus, tvarkingas. Rekomenduoju ir kitiems naudotis šios įmonės paslaugomis. Užsakovas Algis

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Audrius

  Ačiū Aleksandrui už puiku aptarnavimą nuomojantis mikroautobusą ! Net ir pradurus padanga mikroautobusas buvo operatyviai pakeistas kitu ir tai leido komfortiškai testi kelione
  Audrius

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Arnoldas

  Pasinaudojau teikiama nuomos paslauga ir likau labai patenkintas. Krovininis automobilis tvarkingas, ne gėda juo važiuoti Vilniaus centre. O jei rimtai, tai transportas tikrai tvarkingas, salonas švarus, viskas atrodo patikimai. Įmonės atstovas viską išaiškino dėl nuomos sąlygų. Buvo lankstus dėl kuro sunaudojimo. Ačiū jam. Tikrai rekomenduočiau kitiems šios firmos paslaugas

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Jolita

  Ačiū už puikiai suteiktą paslaugą - kai nuomoji autotransporto priemonę, tikiesi, kad nebus rūpesčių, viskas veiks, susitari, pasiimi auto ir važiuoji - mums taip ir buvo: išsinuomojome Renault Trafic kaip iš gerų draugų, paruoštą, tvarkingą, nuomos metu nekilo jokių problemų! Ačiū už bendradarbiavimą!

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Lietuvos kultūros tyrimų institutas

  Automobiliai, tvarkingi, nuomos kaina nedidelė, dokumentai ir aptarnavimas operatyvus. Didelis privalumas - patogi nuomos vieta miesto centre.

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Viktorija

  Kokybiškas aptarnavimas, malonus personalas, tvarkingi automobiliai ir protinga kaina. Tikrai drąsiai galima rekomenduoti ir nuomotis ne vienai kelionei. :)

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Robertas

  Visada nuomojamės iš šios kompanijos autobusiukus. Gera kaina, geras aptarnavimas, jokių problemų.
  Rekomenduoju, Robertas

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Kornelijus

  Nuomavausi savaitgaliui krovininį Renault mikrobusą. Automobilis tvarkingas, ekonomiškas ir praktiškas. Puikus servisas, gera kaina. Kitą kartą, jei prireiktų, vėl nuomočiausi. 10 balų iš 10. Linkiu gero verslo :)

  0 Mėgti URL per trumpas:
 • Svečias - Jurgita Narevičienė

  Likau patenkinta Jūsų automobiliu. Komunikabilūs, lengva susišnekėti ir susitarti. Puikus aptarnavimas. tikrai rekomenduoju!

  0 Mėgti URL per trumpas: