Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininiu mikroautobusu nuoma

Bekontaktis krovinių pervežimas

karantino metu iki 800kg

Bekontaktis krovinių iki 800kg pervežimas Lietuvoje karantino (covid19) laikotarpiu. Norėdami pasinaudoti šia paslauga Jūs turite pasirūpinti krovinio įkrovimu į automobilį ir iškrovimu sutartu laiku ir sutartoje vietoje.

Krovininio mikroautobuso nuoma Vilniuje

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje, kaina nuo 29 €/para, ilgalaike nuoma 25 €/para. ✦ Skambinkit ☎ +370 624 00010 . Yra įvairiausių gyvenimiškų situacijų, kuriose mikroautobusas yra labai naudingas. Mikroautobusai yra suskirstyti maždaug į dvi kategorijas: nuolatiniai ir laikini. Jei jums reikia mikroautobuso visą laiką, tada krovininio mikroautobuso nuoma - ne pats geriausias pasirinkimas, nes tai būtų gana nuostolingas variantas, bet viskas priklauso nuo konkretaus atvejo. Jei krovininio transporto poreikis nėra pastovus, tai geriau jį išsinuomoti.

     Nuolat stengiamės gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir didinti paslaugų lygį. Mūsų mikroautobusų parkas nuolat atnaujinamas. Visi automobiliai yra puikios techninės būklės.

krovininis mikroautobusas nuomai

Krovininis renault L2H2

 • 2+1 sėdimos vietos
 • 2,0 l turbodyzelinis variklis
 • Kuro sąnaudos ~8-10l/100km
 • Erdvi bagažinė (L2H2)
krovininiu mikroautobusu nuoma

Krovininis Fiat L3H2

 • 2+1 sėdimos vietos
 • 3,0 l turbodyzelinis variklis
 • Kuro sąnaudos ~8-12l/100km
 • Erdvi bagažinė (L3H2)
nuoma krovininio mikroautobuso

Krovininis Opel L2H2

 • 2+1 sėdimos vietos
 • 2,0 l turbodyzelinis variklis
 • Kuro sąnaudos ~8-10l/100km
 • Erdvi bagažinė (L2H2)

Krovininio mikroautobuso užsakymas nuomai? Lengva!

Užsakyti mikroautobusus yra labai paprasta, tereikia išsirinkti reikiamą transportą ir parašyti užklausą arba paprasčiausiai paskambinti išvardytais svetainėje telefono numeriais ir susitarti su mūsų įmonės darbuotoju.

Visos nuomos procedūros atliekamos greitai, popierizmas neužima daug laiko. Mes siekiame suteikti realią naudą, o ne sukurti veiklos išvaizdą. Reikalingas Krovininis mikroautobusas? Prašome susisiekti su mumis!

krovininio mikroautobuso nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo su B kategorija

krovininiu mikroautobusu su vairuotoju

Mūsų kompanijos tinklapyje jūs nuomai neabejotinai išsirinksite krovininį mikroautobusą, kuris atitiks jūsų individualius poreikius. Reikia atkreipti dėmesį ir tai, kad pas mus mikroautobusą galėsite išsinuomoti ir su vairuotoju ir be jo, taip jus gaunate proga ne tik keliauti patogiau, bet ir galėsite jaustis saugiau kelyje. Jeigu jums reikalinga mazesne transporto priemone uzeikite i musu nuoroda automobilių nuoma

Norėdami gauti papildomos informacijos apie mikroautobusų nuoma neatidėkit skambinkit dabar mūsų personalas maloniai atsakys į jūsų klausimus ir patars.

Mūsų telefonas: +37062400010

Keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotoju už patrauklią kainą

Darbo laikas:  

I-V: 08:00-21:00  VI-VII 10:00-19:00


Dirbame jums be išeiginių!
logo nuoma911

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Adresas

P. Lukšio g. 34, Vilnius

tel: +370 624 00010

Social