Transporto nuomos sąlygos

Rezervavimui ir sutarčiai

(Išsiųskite elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

SVARBU! Transportas skaitosi rezervuotas tik gavus patvirtinimą el.paštu

  1. Paso kopiją arba tapatybės kortelę iš abiejų pusių (galite daryti nuotrauka telefonu)
  2. Vairuotojo teises iš abiejų pusių. (visi vairuotojai kurie vairuos)
  3. Paėmimo ir grąžinimo - data laikas
  4. Adresą ir telefoną.
  5. Kur keliausite (Šalys, miestas)
  6. Transportą pasiimsite ir gražinsite pas mus - Vilnius, P.Lukšiu g. 34, arba skaičiuoti su pristatymo / grąžinimo paslauga, jeigu taip nurodykite adresą

 

 • Fiziniai asmenys privalo turėti galiojantį nuomos periodo pasą arba asmens tapatybės kortelę. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti pasą, kuriame duomenys būtų įrašyti lotyniškais rašmenimis.Būtinai turi būti pateiktas vairuotojo pažymėjimas, "B" kategorijos bei atitinkantis tarptautinius reikalavimus. Vairavimo stažas – ne mažesnis kaip 5 metai, amžius – ne mažiau kaip 25 metai.
 • Juridiniai asmenys turi pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, kuris patvirtina turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, atitinkantį tarptautinius reikalavimus.
 • Draudimas. Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas kasko draudimas ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje, išskyrus šalis su kairiapusiu eismu.
 • Papildomas vairuotojas
  Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Papildomo vairuotojo paslauga kainuoja 5 Eur per parą kiekvienam sekančiam papildomam vairuotojui, bet ne daugiau kaip 50 Eur už visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį. Vairavimo stažas – ne mažesnis kaip 5 metai, amžius – ne mažiau kaip 25 metai.
 • Išvykimas iš LR teritorijos. Išvykimas iš LR teritorijos su nuomojamu automobiliu arba mikroautobusu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš Lietuvos Respublikos teritorijos be nuomotojo raštiško sutikimo skiriama 1500€ bauda.
 • Griežtai draudžiama rūkyti, viršyti greitį, parašytą sutartyje, vežti gyvūnus, krovinius, ištraukinėti sėdynes,(be raštiško sutikimo)
  pilti degalus nestandartinėse degalinėse.(sugedus transportui reikalausim čekius)
 • Mokėjimo sąlygos. Visa nuomos kaina ir užstatas (frančize) nuo 150€ iki 300€ turi būti sumokėti prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. Jei grąžinsite automobilį tvarkingą, kaip nurodyta Nuomos sutartyje, tai užstato suma grąžinsime.
 • Atstumas. Jeigu atstumas į vieną pusę didesnis negu 1600km arba keliatės keltu tai užstatas 300€ ir daugiau + 20% nuo sumos.
 • Krovinių pervežimas. Už statybinių šiukšlių pervežimą ir už krovinių pervežimo svorio viršijimą gresia 500 eurų bauda. (Maksimalus krovinių pervežimo svoris nurodytas prie kiekvieno mikroautobuso internetiniame puslapyje)
 • Nuomininko atsakomybė. Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.
 • Tvarka. nuomotojas neatsako už paliktus daiktus ir neperka papildomų degalų, jeigu jūs atvežėte daugiau nei paėmėte.
 • Pakaitinis transportas. Sugedus automobiliui, mikroautobusui, įvykus eismo įvykiui arba dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti transporto, suteikiame Nuomininkui kitą transportą, o nesant galimybės pasiūlyti kito transporto, grąžiname pinigus, jeigu Nuomininkas nekaltas dėl susidariusio įvykio.
 • Paėmimas arba grąžinimas ne darbo laiku kainuoja 8 € ,  Darbo laikas: I-V: 08:00-21:00, VI-VII 10:00-20:00
 • Pristatymo / grąžinimo mokestis. Transporto pristatymo / grąžinimo paslauga yra mokama Vilniaus mieste papildomai kainuoja po 13€.

  Transporto nuoma Kauno oro uoste - Vykdoma Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Todėl nuo 2017.07.04 d. iki 2017.08.18 d. dauguma oro linijų perkels savo skrydžius į Kauno oro uostą. Užsakant transportą pas mus - pristatysime Jums transportą į Kauno oro uostą. Pristatymo/paėmimo kaina 60€, pastoviems klientams 50€.

 • Rezervacija. Transportą galite rezervuoti mūsų tinklapyje www.nuoma911.lt , el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 624 00010. Užpildžius rezervacijos lapą, būtinai sulaukite, kol rezervacija bus patvirtinta. Patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Patvirtinus rezervaciją, būtinai sumokėkite avansą. Šis mokėjimas bus įskaičiuotas į transporto nuomos kainą.
 • Rida. Maksimali vidutinė paros rida automobilio nuomai 100-300 km., viršijant kilometražo paros limitą, papildomai vienas kilometras kainuos 0.07€ Maksimali vidutinė paros rida mikroautobuso nuomai 200-400 km., viršijant kilometražo paros limitą, papildomai vienas kilometras kainuos 0.07€