Automobilių nuoma

Kaip prasideda automobilių nuoma?

Svetimame mieste būti be automobilio yra be galo nepatogu, todėl dauguma renkasi automobilio nuomą. Automobilis padės greitai ir patogiai judėti miesto gatvėmis, tokiu būdu sumažindamas laiko bei materialines sąnaudas.

Ši paslauga yra aktualiausia verslo srities atstovams - jų laikas visuomet apribotas. Aišku, taksi gali pagelbėti šiuo atveju, bet svetimas žmogus automobilyje gali trukdyti taip pat taksi greičio normos neatitinka kiekvieno kliento pageidavimų.

Šią paslaugą pirmieji išbandė amerikiečiai. Jų aplinkoje automobilių industrija jau buvo pažengusi. Pirmieji automobiliai buvo ekonom-klasės, nepaisant fakto ar paslauga naudojosi įprastas klientas ar vip persona. Paslauga iškart tapo populiari po pirmųjų užsakymų. Automobilių nuomos pradžia buvo Detroito oro uoste. Nuomojamos buvo tik trys mašinos, todėl paklausa buvo be galo didelė.

Šiuo metu beveik kiekviename mieste yra keletas įmonių, galinčių Jums pasiūlyti Jūsų pageidaujamos klasės bei pageidaujamo tipo, pagaminimo metų automobilį. Paslauga yra svarbi keliautojams bei turistams. Laisvas bei patogus keliavimas turi didelę reikšmę Jūsų poilsiui.

Įmonės, kurios siūlo paslaugas 2013 metais, praktiškai turi visus egzistuojančius automobilių modelius. Išsinuomoti automobilį galima su vairuotoju ir be jo, Automobilių nuoma Vilniuje

Keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotoju už patrauklią kainą

Darbo laikas:  

I-V: 08:00-21:00  VI-VII 10:00-19:00


Dirbame jums be išeiginių!
logo nuoma911

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Adresas

P. Lukšio g. 34, Vilnius

tel: +370 624 00010

Social